Hledáte kvalitní parkování na letišti Ruzyně? Existují profesionálové, kteří vám budou k dispozici 365 dní v roce!

Chystáte se na dovolenou a hledáte parkování na letišti Ruzyně? Rádi byste si zajistili takové parkovací stání, které bude co nejblíže terminálu a přitom vás vyjde docela levně? Chcete, aby byl váš vůz pod nepřetržitým dohledem, abyste nemuseli neustále myslet na to, zda se s ním po návratu vůbec ještě setkáte? To je pochopitelné. Tak ostatně uvažuje naprostá většina lidí, kteří se k cestě na letiště rozhodnou použít své auto.

Pokud jste měli obavy, že podobné služby budete shánět jen obtížně, můžete být v klidu. Společnosti, které jsou vám a vašemu „plechovému miláčkovi“ schopny poskytnout prvotřídní a přitom cenově dostupný servis, samozřejmě existují. Obrátit se na ně můžete v kteroukoliv denní i noční hodinu, jakýkoliv den v roce. Fungují totiž nepřetržitě. Nevěříte?

Parkování na letišti Ruzyně poptává stále více lidí

Celé týdny pečlivě plánujete dovolenou a ačkoliv jste toho už museli zařídit hodně, stále nemáte hotovo? Je tu zkrátka ještě pár věcí, které vám nedopřejí klidu? Vážně? Co třeba otázka parkování? Jste ve stresu z toho, že jste si zatím nezajistili parkovací místo pro váš vůz, kterým se na letiště hodláte dopravit? Není divu, že vás to trápí. Poptávka po takových službách totiž raketově roste. A tak jste mohli lehce nabýt dojmu, že bude bezpečných a cenově dostupných parkovacích míst nedostatek. Lidé se po dvou nepovedených sezonách plných omezení vydávají hromadně na cesty a kapacity letišť i aerolinek takovému náporu nyní nestačí. Pokud jde však pouze o to, kde před odletem necháte svůj vůz, můžete si oddechnout.

Společnosti provozující hlídané odstavné plochy v bezprostředním dosahu letiště obvykle nával zákazníků zvládají. A to hned ze dvou důvodů. Za prvé proto, že řada z nich svá parkoviště v reakci na obnovení cestovního ruchu v rámci možností rozšířila. A za druhé? Jednoduše proto, že mnohé z nich fungují nepřetržitě a navíc s dokonalým rezervačním systémem. 

Chcete jistotu? Nezapomeňte na rezervaci!

Většina z nás si leteckou dovolenou dopřeje maximálně jednou do roka. Není divu. Ceny všeho rostou a častější cestování si proto může dovolit jen někdo. I proto je pochopitelné, že když už se člověku podaří dát dohromady potřebné peníze a zařídit si delší volno, chce si dovolenou náležitě užít. A ruku na srdce! Dokázali byste odpočívat někde na pláži nebo u hotelového bazénu s vědomím, že jste svůj vůz před odletem svěřili do rukou nějakých amatérů nebo ho snad dokonce nechali stát jen tak na ulici? Jistě tušíte, co všechno by se s ním mohlo stát a tak se podobné nerozvážnosti nedopustíte.

Rádi byste si co nejvíce odpočinuli? Chcete mít o dovolené klid v duši? Obraťte se na profesionály, kteří vašemu autu věnují svůj čas a bezchybnou péči. Jak je poznáte? Zejména podle šíře nabízených služeb, podle kladných referencí a také na základě toho, že vám prostřednictvím svého webu umožní předem si rezervovat místo. Jedině využitím spolehlivého rezervačního systému získáte jistotu a nebudete nuceni řešit otázku parkování doslova „za minutu dvanáct“, tedy těsně před odletem.

Jak poznáte kvalitu?

Že je všechno čím dál dražší, to vidíte dnes a denně i při běžném nákupu. Značný cenový růst se bohužel nevyhýbá ani automobilům. Pokud tedy před odletem do ciziny chcete svěřit svůj vůz někomu, kdo o něj bude dobře pečovat, je to jedině rozumné. A jak poznáte kvalitní firmu? Jak co nejlépe odlišíte průměrného nebo snad dokonce nespolehlivého provozovatele parkoviště od někoho, komu klíče od vašeho vozu můžete bez obav svěřit? Jak jsme uvedli o pár řádek výše, kromě referencí je nejlepším ukazatelem kvality šířka nabízených služeb. Už zmíněná možnost on-line rezervace je přitom pouze jednou z nich. Co dalšího by mělo být u kvalitního provozovatele parkovací plochy samozřejmostí? Přinejmenším toto:

  • Důkladně zabezpečený areál s kamerovým systémem
  • Zpevněná parkovací plocha
  • Nonstop servis 365 dní v roce
  • Zajištění odvozu z areálu parkoviště až k terminálu (později i zpět)
  • Rychlé převzetí vozu
  • Možnost platby v hotovosti i kartou

Rok předem a za pár stovek korun

Když už byla řeč o tom, že je nejrozumnější si parkovací místo poblíž letiště v pražské Ruzyni předem rezervovat, možná bychom ještě měli přidat jednu důležitou informaci. Mohlo by vás totiž zajímat, s jakým předstihem je možné rezervaci učinit. U všech firem to samozřejmě nefunguje stejně. Nicméně ti z provozovatelů, kteří chtějí být ke svým zákazníkům co nejvíce vstřícní, nabízejí velice široké časové rozpětí. U některých si můžete službu objednat až rok dopředu, pokud je vám libo. Že jste na rezervaci téměř zapomněli a už míříte na letiště? Nevadí! S trochou štěstí vám ji potvrdí i na poslední chvíli, třeba jen deset či patnáct minut před vaším příjezdem.

A jak to bude s placením? Buďte bez obav! Parkování lze v řadě případů pořídit za velmi rozumné peníze. Letíte pryč na 10 dní? Solidní firma se o vaše auto postará klidně už za tisíc korun! Budete v zahraničí tři týdny? U seriózního provozovatele parkoviště nezaplatíte více než takových 15 nebo 16 stovek!

To nezní špatně, co říkáte? Nebo vám váš vůz za podobné peníze nestojí?

Markéta Kadeřábková